Projekt biura – check lista.

Projekt biura

Na początek warto powiedzieć jedno: Im więcej informacji od Was tym łatwiej przygotować nam projekty, które lepiej odwzorują pomieszczenie. Dlatego przekazujemy kilka wskazówek na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności.

Lista Mebli

Jeśli podasz listę konkretnych symboli mebli będzie nam łatwiej umieścić je w projekcie oraz wycenić. Pisząc „szafa”, „regał” umieścimy w projekcie mebel, który wg nas będzie najbardziej pasował. Tobie może być potrzebny zupełnie inny model, np. pod względem funkcjonalności, RODO itd.
Poprawki wydłużą czas akceptacji oferty i jej realizacji. Jeśli od razu doprecyzujemy asortyment unikniemy zbędnych nieporozumień. Pamiętaj, że często mamy do wykonania więcej projektów, a ponowne odsyłanie nawet małych poprawek może wiązać się z dodatkowym oczekiwaniem.

Szkic Pomieszczenia

Odręcznie, tak jak umiesz 🙂 Nie musisz zachowywać skali itd. Ważne żeby podać wymiary, zaznaczyć drzwi i inne elementy, które mogą utrudnić meblowanie. Możesz również przedstawić nam swoją koncepcję układu.

Częstym pytaniem jest „Czy mogę wysłać zdjęcia pomieszczenia?” Oczywiście! Wizualizacje mogą wyglądać bardziej indywidualnie, a my możemy dodatkowo podpowiedzieć coś odnośnie kolorystyki. Można zauważyć rzeczy, które nie są wrysowane na szkicu, a są istotne.

IMG_1543 wymiar

Kilka ostatnich pytań

Ile stanowisk przewidziane jest dla danego pomieszczenia?
Pytanie pomoże dobrać wielkość np. biurek. Ocenić jakie inne meble zmieszczą się w pomieszczeniu. Czy użyć kontenerów, które przedłużają blat, ale zabierają miejsce? Czy jednak mobilnych, chowających się pod biurko i tym samym oszczędzają przestrzeń w Twoim biurze. Preferowana kolorystyka mebli.
Kiedy nie mamy zdjęcia pomieszczenia, a jesteś zdecydowany (lub prawie) na jakiś kolor, powiedź nam o tym. Będziesz mógł zobaczyć zbliżony kolor mebli w Twoim biurze. Czy będziesz przyjmował klientów/petentów?
Jeśli tak, to nasz pracownik może zaproponować dodatkowe rozwiązania. np dostawki lub strefę przyjęcia gości. Można podzielić umownie przestrzeń na taką, do której klient nie będzie miał dostępu.

Może jest w Twoim biurze coś specyficznego czego nie przewidzieliśmy?

Na koniec mamy dla Ciebie kartę, której uzupełnienie pomoże w uzyskaniu projektu takiego jak oczekujesz. Zapisz sobie, wydrukuj, uzupełnij, zrób zdjęcie/skan i wyślij nam w dowolny, najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

projekt biura

Dzięki za Twój czas!

Napisz nam w komentarzu na jakie jeszcze aspekty urządzania biura zwróciłbyś uwagę?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Odbierz 5% rabatu na wszystko!

❤️ otrzymaj kod rabatowy już na pierwsze zakupy!

❤️ informacje o najnowszych promocjach, nowościach produktowych.

❤️ praktyczne wskazówki dotyczące poprawy efektywności Twojego biura.

❤️ zniżki na nasze produkty.

❤️ triki do zastosowania we wnętrzach.

❤️ aranżacje i inspirację warte Twojej uwagi.

I duuuużo więcej …

Zapisz się do newslettera

Przez podanie adresu e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną jak również zgodę na wykorzystywanie urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 Prawa telekomunikacyjnego.