Lady recepcyjne

Meble do recepcji, które oczarują Twoich gości.

system lad recepcyjnych

Kolekcja LN

System lad recepcyjnych, które z łatwością wypełnią Twoją przestrzeń.

Kolekcja BX

Lady, które optycznie powiększą przestrzeń. Stylowe i z charakterem.

LADY RECEPCYJNE -meble do biura
lada u optyka

Kolekcja VN

Modułowe pojedyncze elementy sprawią, że lada może wyglądać jak tylko chcesz.

Funkcjonalne

Systemy Lad Recepcyjnych

Ciekawe połączenia, modułowe systemy i nowoczesny design. Produkty najwyższej jakości w trzech systemach lad recepcyjnych. System LN, który jest najpopularniejszy wśród klientów. Ciekawe połączenie płyt ze szkłem hartowanym, które daje nie tylko unikatowy styl mebla, ale jest rozwiązaniem solidnym i wygodnym. Lady z systemu BX to solidny system, który sprawdzi się w Twoim biurze. Niezwykle funkcjonalny. Wytrzymała konstrukcja idealnie sprawdzi się pod nawet najcięższym towarem. System lad biurowych VN dopasowany do każdego pomieszczenia. Szerokie możliwości aranżacyjne sprawią, że w najlepszy możliwy sposób wykorzystasz swoją przestrzeń biurową

Dzięki szerokiej gamie produktów dla wszystkich stref i obszarów przestrzeni biurowej, LG meble oferują wszechstronne i indywidualne możliwości projektowania. Nasze meble łączą w sobie najwyższą jakość i funkcjonalność mebli biurowych z nowoczesnym wzornictwem i innowacyjną technologią.
Wszystkie łączą się ze sobą w sposób modułowy, dzięki czemu będziesz w stanie urządzić każdej wielkości pomieszczenie.
Zobacz więcej
Wysokiej jakości materiały, nienaganny, ponadczasowy wygląd oraz funkcjonalność to słowa, które w punkt mogą określić nasze meble biurowe.
Wiemy na czym Ci zależy, mamy doświadczenie, więc z przyjemnością pomożemy Ci nie tylko w wyborze mebli, ale i rozwiązaniu wszelkich problemów z tym związanych. Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz naszego bloga.
Blog
Scroll to Top