Biuro Obsługi Klienta

Tel: 884-326-007

Mail: info@lgmeble.com

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
Od pon do pt: 8:00 -18:00
Sobota: 9:00 - 15:00

W przypadku pilnych spraw pisz na facebooku staramy się odpowiadać natychmiastowo:

Nasza Historia

Urodzeni dla Twojej przestrzeni

Nasza Pasja - MEBLE


Dzięki nowoczesnym kolekcjom mebli staramy się oddać w Państwa ręce ciepło rodzinnego domu. Jako firma dążymy do zaspokojenia Państwa potrzeb. Chcemy, aby nasze meble nie tylko świetnie wyglądały, ale były też praktyczne w użytkowaniu. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym składającym się z fachowców w dziedzinach wystroju wnętrz, produkcji mebli oraz doradztwa. W naszej ofercie znajdą Państwo meble do: sypialni, salonu, jadalni czy biura. Stopniowo poszerzamy naszą ofertę tak, aby każdy klient, nawet ten najbardziej wymagający, znalazł coś dla siebie. W LG Meble dbamy o naszych klientów. Ogromnie ważne są dla nas detale, które sprawiają, że Państwa wnętrze nabierze indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru.

Meble, które dają wiele radości i Wnętrza, w których przebywanie będzie wielką przyjemnością

Emocje, które towarzyszą nam codziennie, przy wszelkiego rodzaju realizacjach. Dzielimy je z Państwem za pomocą naszych produktów. Praktyczne, funkcjonalne, zrobione z myślą, aby pomóc przy codziennym użytkowaniu. Robione specjalnie dla Państwa od początku do końca. Zarówno dla wygody w domu, jak i biurze. Szeroki asortyment, który sukcesywnie zwiększamy, dbając o wygląd i komfort użytkowania. Wysoka jakość, która idzie w parze z funkcjonalnością i nowoczesnym wzornictwem. Stawiamy na uczciwe produkty, które bronią się same. Jesteśmy dumni z asortymentu, który Państwu oferujemy i wiemy, że każdy nasz klient ceni uczciwe podejście. Realne, szybkie terminy realizacji, które idą w parze z wyjątkową trwałością naszych towarów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty do domu marzeń, jak i do nowoczesnego, przyjaznego dla klienta biura. Naszymi meblami staramy się rozwiązać przynajmniej część państwa problemów.

Dzień Dobry! Co powiesz na prezent powitalny?
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin
X