Aranżacja Biura. Przykłady z Lipca, Sierpnia i Września.

osłona KOO

*

Postanowiliśmy dzielić się z Wami najciekawszymi projektami z ostatnich
3 miesięcy. Przykłady aranżacji biur tworzone są na podstawie naszej praktyki z klientami, a produkty znajdziesz w naszym sklepie online.
Bądź na bieżąco – obserwuj nas na Facebooku.

Idę Was Polubić*

*w końcu się lubimy 🙂 Prawda?

Prosta Aranżacja – Niesamowity Efekt

Proste, a jakże efektywne połączenie orzecha ciemnego na blacie oraz szarej platyny na nogach i blendzie. Doskonale sprawdza się w ciepłym wnętrzu z elementami drewna i roślinności. Dopełnienie kolorystyczne stanowi szarość ścian i krzeseł. Jest to bardzo dobry przykład aranżacji małego biura, która nie zaburza przestrzeni i mimo małego pomieszczenia nie sprawia wrażenia „przeładowania”. Czarne i białe dodatki, oświetlenie nadaję dodatkowo elegancji, która sprawdzi się w niewielkim gabinecie np. na wyższej uczelni.

Kontynuacja Orzecha Ciemnego

Orzech ciemny jest uniwersalnym kolorem i często proponujemy go klientom. Zobaczcie jak pięknie komponuję się z bielą arktyczną. Złote dodatki doskonale dopełniają to wnętrze. Idealny przykład aranżacji gabinetu kosmetycznego lub medycyny estetycznej. Pokazuje jak bardzo ekskluzywne jest miejsce, w którym przebywamy.

Facebookowy Dylemat

Wszyscy obserwujący nasz profil na pewno widzieli już te aranżacje. Dlaczego pokazujemy wam je tutaj?
Proste, tak modne ostatnio, szare pomieszczenie i dwa kolory, które bardzo dobrze się z nim zgrywają. Żeby każdy z was miał swoją wersję.

*Biel arktyczna z grafitowym stelażem

*Orzech ciemny z aluminiowym stelażem

Białe Biurko ze Ścianką

Kolejne przykłady połączeń bieli z szarością. W ciekawy sposób połączone z tapicerowaną ścianką działową. Z pewnością sprawdzi się zarówno w małym biurze zasłaniając niedoskonałości, jak i dużym call center gdzie pełni rolę wygłuszenia dźwięków otoczenia i współpracowników. Pokazujemy na przykładzie dwóch systemów mebli biurowych VA i KO.

System VA System KO

W ostatnich trzech miesiącach królowała biel i ciemniejsze jej odmiany, połączone z drewnem. Seria została stworzona, abyście czerpali z niej pomysły na urządzenie swojego biura i nie mieli najmniejszych problemów ze znalezieniem produktów. Mamy również nadzieję, że dopasowanie do siebie produktów będzie dużo łatwiejsze, a zestawienia kolorystyczne prezentowane przez nas znajdą zastosowanie również w waszych wnętrzach.
Dajcie znać, który przykład aranżacji biura najbardziej przypadł Wam do gustu.

aranżacje biura przykłady

3 thoughts on “Aranżacja Biura. Przykłady z Lipca, Sierpnia i Września.”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Odbierz 5% rabatu na wszystko!

❤️ otrzymaj kod rabatowy już na pierwsze zakupy!

❤️ informacje o najnowszych promocjach, nowościach produktowych.

❤️ praktyczne wskazówki dotyczące poprawy efektywności Twojego biura.

❤️ zniżki na nasze produkty.

❤️ triki do zastosowania we wnętrzach.

❤️ aranżacje i inspirację warte Twojej uwagi.

I duuuużo więcej …

Zapisz się do newslettera

Przez podanie adresu e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną jak również zgodę na wykorzystywanie urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 Prawa telekomunikacyjnego.